4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

czwartek, 21 marca 2019

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce Dziewcząt

W dniu 19.03.2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, który odbędzie się w Lęborku. Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 8 z Wejherowa,  która po pełnym emocji finale pokonała ubiegłorocznego zwycięzcę, czyli Szkołę Podstawową z Bojana.  Poziom gry zwycięskiej drużyny pozwala myśleć o dobrym wyniku w Półfinale Wojewódzkim i realnym awansie do Finałów. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów – Kordian Zabrocki.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie ( Klaudia Chylińska, Magda Dunst, Karolina Grabska, Martyna Jankowska, Emilia Krzemińska, Ines Laskowska, Joanna Lazik, Zofia Markiewicz, Kornelia Miller, Joanna Pastwa, Natalia Piecyk, Lena Zimniewicz, Zuzanna Żyła, opiekun drużyny – Łukasz Zimniewicz)