piątek, 22 marca 2019

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców

W dniu 20.03.2019 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół  nr 2 w Wejherowie, odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców, który był eliminacją do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się 27.03.2019 roku w Sopocie. W zawodach wystąpiły cztery drużyny reprezentujące powiat: lęborski, kartuski, pucki oraz wejherowski.  Zwycięzcą turnieju została drużyna z Powiatowego Zespołu Szkól nr 1 w Wejherowie, która po emocjonujących meczach wywalczyła awans. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharem i dyplomami.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Szkół  nr 2 w Wejherowie.

I miejsce –  Powiatowy Zespół Szkół  nr 1 w Wejherowie ( Kajetan Ruth, Kajetan Groenke, Piotr Ellwart, Szymon Dziewior, Piotr Zwara, Arkadiusz Piekut, Jakub Woliński, Filip Labuda, Maciej Konkol, Dawid Ruth,  opiekunowie zespołu – Bartłomiej Woźniak oraz Artur Śmielak)