poniedziałek, 18 marca 2019

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce Chłopców

W dniu 13.03.2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, które odbędą się 05.04.2019 roku również w Wejherowie. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Szkoły Podstawowej nr 8 z Wejherowa, która bezapelacyjnie wygrała wszystkie spotkania. Poziom gry zwycięskiej ekipy pozwala myśleć o dobrym wyniku w Półfinale, a także o medalu w Finałach Wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów – Kordian Zabrocki.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 8  w Wejherowie.

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie (Hubert Frey, Cezary Zabrocki, Wiktor Jaroszek, Oskar Lesner,   Oliwier Rohde, Adam Czoska, Nikodem Kołodziejski, Rafał Labudda, Bartosz Opara,  Antoni Parol, Maciej Truszkowski , Szymon Żmuda,  opiekun drużyny – Kordian Zabrocki)