4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 18 marca 2019

Powiatowa Licealiada w Koszykówce Chłopców

W dniach 12.03 i 14.03.2019 roku w hali sportowej Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Rumi , odbyła się Powiatowa Licealiada w Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 20.03.2019 roku w Wejherowie. W turnieju finałowym wzięło udział sześć najlepszych zespołów, które zostały wyłonione po wcześniej rozegranych eliminacjach. Zwycięzcą rozgrywek została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, która w decydującym o awansie bardzo dobrym i emocjonującym spotkaniu pokonała ekipę Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego z Rumi. Poziom rywalizacji stał na dobrym poziomie,  a mecze były bardzo ciekawe. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczali: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie - Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz  Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół  nr 1 w Wejherowie ( Kajetan Ruth, Kajetan Groenke, Piotr Ellwart, Szymon Dziewior, Piotr Zwara, Arkadiusz Piekut, Jakub Woliński, Filip Labuda, Maciej Konkol, Dawid Ruth,  opiekunowie zespołu – Bartłomiej Woźniak oraz Artur Śmielak)