Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt oraz Chłopców
         Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt oraz Chłopców 

         W dniu 06.12.2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbyły się Półfinały Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt oraz Chłopców. Zawody te były eliminacj do Finałów Wojewódzkiej Licealiady, które  odbędzą się odpowiednio 16.12.2013 w Słupsku oraz 13.12.2013 roku w Kwidzynie. W rywalizacji wzięły udział po 4 zespoły w kategorii dziewcząt oraz chłopców, reprezentujące powiat Lęborski, Kartuski, Pucki oraz Wejherowski.
       Zwycięzcą turnieju w rywalizacji dziewczyn została drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, która pierwszy raz w historii awansowała do finałów wojewódzkich, natomiast w rozgrywkach chłopców najlepszym zespołem okazało się I Liceum Ogólnokształcącego z Kartuz, które było faworytem tych zawodów.  Na trzecim miejscu uplasował się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 z Wejherowa.
       Na zakończenie turnieju zespoły zostały nagrodzone statuetkami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak. Szczególne podziękowania należą się Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie –  Pani Krystynie Grubbie, która udostępniła swoją halę na te zawody. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.

Dziewczęta z ZSP nr 4 w Wejherowie odniosły ogromny sukces awansując do finałów wojewódzkich

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ( Marta Sychowska, Agata Pieper, Natalia Wejer, Amanda Szotrowska, Anna Jereczek, Martyna Pranczk, Maja Labuda, Agata Okroy, Edyta Szymańska, Alicja Kaleta, Klaudia Szymańska, Magdalena Pieper, Natalia Wejer – opiekun zespołu – Pani Joanna Kwiatkowska oraz Pan Maciej Syska)
II miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie
III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Lęborku
IV miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Pucku
CHŁOPCY
I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach
II miejsceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie
III miejsceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie (Krzysztof Brzeski, Paweł Kleba, Przemysław Treder, Szymon Pieper, Gracjan Dampc, Mateusz Pulczyński, Szczepan Pryczkowski, Szymon Stenka, Michał Łaga, Krystian Doering, Piotr Lilla, Arkadiusz Leyke, opiekun zespołu – Pan Przemysław Gutowski)
IV miejsce – Powiatowe Centrum Edukacyjne Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku

Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz