Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 9 grudnia 2013

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w FutsaluMistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
w Futsalu

        W dniu 05.12.2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, która odbędą się 12.12.2013 roku w Wejherowie. W rywalizacji wzięło udział ponad 120 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. W ścisłym finale wystąpiło sześć najlepszych drużyn, wyłonionych po wcześniej rozegranych eliminacjach.  Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie. Mecze były bardzo emocjonujące, a poziom rywalizacji był wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku naszego zespołu w Półfinale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali:  Dyrektor PZPOW w Wejherowie – Pan Andrzej Byczkowski oraz referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi.

 
Fragment mecz pomiędzy ZSP nr 1 Rumia a ZSO II LO Wejherowo wygranym przez Rumię 1:0.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 2 w Wejherowie (Karol Pionk, Adam Hoza, Szymon Skrzypczak, Sebastian Kwaśnik, Oskar Hewelt, Patryk Żyła, Oskar Skrzypczak, Maciej Miłosz, Szymon Kuberski, Robert Gruba, Dawid Rudziński, Grzegorz Breske, Patryk Neumann – opiekun drużyny – Pan Tomasz Kotwica)
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 4 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi
V miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie
VI miejsce –  Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
VII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie
VIII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
IX miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
 
Mistrzowie Powiatu - ZSP nr 2 w Wejherowie
Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz