Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

środa, 4 grudnia 2013

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej DziewczątMistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
w Piłce Ręcznej Dziewcząt

        W dniu 03.12.2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 06.12.2013 roku w Wejherowie. W rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. W ścisłym finale wystąpiły cztery najlepsze zespoły, wyłonione po wcześniej rozegranych eliminacjach. Zwycięzcą turnieju została, po raz pierwszy w historii,  drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie. 


Walka była zacięta w każdym ze spotkań


Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze bardzo wyrównane i emocjonujące. Forma zwycięskiego zespołu pozwala mieć nadzieję na bardzo dobry występ w półfinale. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Pan Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo -  Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi.


Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ( Marta Sychowska, Agata Pieper, Natalia Wejer, Amanda Szotrowska, Anna Jereczek, Martyna Pranczk, Maja Labuda, Agata Okroy, Edyta Szymańska, Alicja Kaleta, Klaudia Szymańska, Magdalena Pieper, Natalia Wejer – opiekun zespołu – Pani Joanna Kwiatkowska oraz Pan Maciej Syska)
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 3 w Wejherowie
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
Mistrzynie Powiatu - ZSP nr 4 w Wejherowie
 Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz