piątek, 3 kwietnia 2015

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 30.03.2015 roku w hali sportowej Gminnego Ośrodka Turystyki i Sportu w Gniewinie, odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego,  który odbędzie się 16.04.2015 roku w Tczewie. W rywalizacji wzięły udział 4 zespoły reprezentujące powiat Lęborski, Kartuski, Pucki oraz Wejherowski. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie, która wygrała wszystkie swoje spotkania.. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na dobry wynik naszego zespołu w finale. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami które wręczał: Organizator zawodów, referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Gminny Ośrodek Turystyki i Sportu w Gniewinie.

Walka o zwycięstwo była bardzo zacięta
I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie (Aleksandra Dominik, Karolina Matyszewska, Oliwia Neubert, Paulina Neubert, Patrycja Synowiecka, Oliwia Wieczorek, Adriana Zalewska, Sabina Wróblewska, Julia Trzcińska, Barbara Wróblewska, Wiktoria Plichta, Joanna Kołodzik – opiekun zespołu – Ewa Nowotarska)