piątek, 3 kwietnia 2015

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 17.03.2015 roku w hali sportowej Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się prawdopodobnie w Gniewinie. W rywalizacji wzięło udział 7 zespołów z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowej Szkoły Podstawowej z Kostkowa, która drugi raz z rzędu stanęła na najwyższym stopniu podium. Poziom rywalizacji stał na dobrym poziomie, a mecze były bardzo emocjonujące. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie.

Fragment meczu pomiędzy Gościcinem a Wejherowem

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie (Aleksandra Dominik, Karolina Matyszewska, Oliwia Neubert, Paulina Neubert, Patrycja Synowiecka, Oliwia Wieczorek, Adriana Zalewska, Sabina Wróblewska, Julia Trzcińska, Barbara Wróblewska, Wiktoria Plichta, Joanna Kołodzik – opiekun zespołu – Ewa Nowotarska)