Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

czwartek, 30 kwietnia 2015

Ogromny sukces biegaczy z Redy


        W dniu 26.04.2015 roku odnieśliśmy ogromny sukces, jakim jest zdobycie brązowego medalu przez Gimnazjum nr 1 w Redzie podczas Mistrzostw Polski Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Łodzi. Był to również Międzynarodowy Finał „International Vema Cross Festival – 2015 , w którym startowały ekipy z Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji Białorusi, Czech, Słowacji, Austrii, Niemiec oraz Węgier. Bieg chłopców był bardzo emocjonujący, w którym zawodnicy z Redy przegrali tylko z gimnazjalistami z Grudziądza, a także Zgorzelca.
 
Brązowa ekipa z Redy
     Medalowa sztafeta biegła w następującym składzie: Hubert Żywiec, Dawid Wałdowski, Rafał Śmielak, Jan Świątek, Wiktor Fedde, Adam Majchrzak, Bartłomiej Trocki, Daniel Grunwald i Mateusz Kustusz. Opiekunami i trenerami tej brązowej drużyny są: Ilona Myszk oraz Krzysztof Jędrzejewski.
 
Trener Jędrzejewski na trasie
       Tak ogromny sukces tej sztafety nie byłby możliwy gdyby nie ogromny wkład pracy trenerów z Gimnazjum nr 1 z Redy. Ogromne brawa za wspaniałe osiągnięcie i promocję naszego powiatu.
Opracował: Bartłomiej Woźniak   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz