piątek, 3 kwietnia 2015

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców

W dniu 25.03.2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się również w Wejherowie. W turnieju finałowym wzięły udział cztery najlepsze zespoły, które zostały wyłonione po wcześniej rozegranych eliminacjach. Zwycięzcą rozgrywek została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie, która w decydującym o awansie dramatycznym spotkaniu pokonała ekipę gospodarzy, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Referent ds. sportu w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.
Początek meczu pomiędzy Vikingiem a Bukową

Wyniki uzyskane w dniu zawodów
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie (Kamil Grzywa, Robert Lekner, Bartosz Malinowski, Paweł Milewczyk, Jakub Łosiński, Paweł Naczk, Kamil Bujakiewicz, Maksymilian Budasz, Błażej Kummer, Filip Sroczyński, Mateusz Gąsior, Wojciech Modrzejewski – opiekunowie zespołu – Bartłomiej Woźniak oraz Artur Śmielak)