Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 25 października 2013

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich      Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich


      W dniu 22.10.2013 roku w hali sportowej w Zespole Szkół w Lini odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Wiejskich w Halowej Piłce Nożnej. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 28.10.2013 roku w Luzinie. W rywalizacji wzięło udział ponad 50 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa z Kębłowa. Poziom gry zwycięskiego zespołu, pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku w Półfinale Wojewódzkim .

 
Mecze były bardzo wyrównane. Na zdjęciu fragment spotkania SP Kębłowo z SSP Kostkowo.
Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Sekretarz Gminy Linia a za razem Radna Powiatu Wejherowskiego – Pani Mirosława Kuberna, Dyrektor Zespołu Szkół w Lini – Pani Wioletta Zawadzka – Myszk, organizator zawodów – Pan Jan Trofimowicz oraz referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak. Organizator zawodów ufundował również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adrian Petk z Kębłowa, najlepszym bramkarzem Jakub Labudda z Kostkowa, a królem strzelców z 8 bramkami na koncie został Jakub Kunz z Bolszewa. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali ciepły posiłek.Na zdjęciu wszyscy uczestnicy zawodów wraz z organizatorami          Organizatorowi zawodów, jakim była Gmina Linia należą się ogromne podziękowania za bardzo dobrą organizację zawodów oraz zapewnienie dodatkowych nagród oraz wyżywienia dla wszystkich uczestników zawodów. Sędzia głównym zawodów był Pan Janusz Leyk, a organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo -  Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół w Linii.Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Kębłowie (Łukasz Michałek, Dominik Gębala, Mateusz Stolc, Łukasz Mielewczyk, Adrian Petk, Aleksander Potrykus, Daniel Pettke, Zbigniew Hinz, Marcin Żyłowski, opiekun zespołu – Pan Tomasz Joryn)

 
Mistrzowie Powiatu Wejherowskiego - SP Kębłowo

II miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Łęczycach
IV miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bolszewie
V miejsce – Szkoła Podstawowa w Choczewie
VI miejsce – Szkoła Podstawowa w Lini Opracował: Bartłomiej Woźniak                                                            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz