Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

czwartek, 23 marca 2017

Eliminacje miejsko-gminne w OgólnopolskimTurnieju Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież Zapobiega Pożarom”

W dniu 17.03.2017 r. drużyna reprezentująca ZSP nr 3/PZPOW w składzie : mł. kdt. Natalia Caruk, mł. kdt. Michał Detlaff, mł. kdt. Mateusz Gaffke startowała w eliminacjach miejsko-gminnych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież Zapobiega Pożarom”, który odbył się budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie.
Eliminacje odbywały się w 3 grupach:
  1. uczniowie szkół podstawowych
  2. uczniowie szkół gimnazjalnych
  3. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyna szkolna startowała w grupie III, gdzie w wyznaczonym czasie każdy z uczestników musiał indywidualnie udzielić w formie pisemnej odpowiedzi na test składający się z 40 pytań.
Po zakończonej części pisemnej w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników, wszyscy uczestnicy w czasie przerwy udali się do OSP Wejherowo, gdzie druhowie z tamtejszej jednostki OSP zapoznali się ze sprzętem stanowiącym ich wyposażenie.
Komisja konkursowa ogłaszając wyniki zmagań, przyniosła drużynie wielką niespodziankę i sprawiła ogromną radość, ponieważ mł. kdt. Michał Detlaff w swojej kategorii zajął 1 miejsce. Tym samym awansował do dalszego etapu Konkursu jakim będzie udział w eliminacjach szczebla powiatowego. Pozostali członkowie zespołu tj. mł. kdt. Natalia Caruk, mł. kdt. Mateusz Gaffke byli tuż za podium.
Gratulujemy wspaniałej drużynie, a zwycięzcy życzymy kolejnego sukcesu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz