Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 9 grudnia 2016

Finał XVII Wojewódzkiej Licealiady w Futsalu Chłopców


        W dniu 08.12.2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbył się Finał XVII Wojewódzkiej Licealiady w Futsalu Chłopców. W rywalizacji wzięło udział 6 najlepszych zespołów z całego województwa pomorskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna z VII Liceum Ogólnokształcącego z Gdyni, która po emocjonującym finale pokonała I Liceum Ogólnokształcące z Nowego Dworu Gdańskiego dopiero po serii rzutów karnych. Gospodarze, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Wejherowa osiągnął tym turnieju olbrzymi sukces zdobywając brązowe medale. Jest to rewelacyjny wynik uzyskany przez chłopaków z Wejherowa. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, więc zdobycie medalu bardziej cieszy. W meczu o trzecie miejsce popularny „Elektryk” wygrał z Zespołem Szkół Ekonomiczno – Usługowych z Bytowa 3:0. Cztery lata temu w finale wojewódzkim ekipa z Wejherowa zajęła piąte miejsce. W tym roku jest trzecie, więc nastąpił progres, za co należą się chłopakom słowa uznania.

Brązowi medaliści z Elektryka

     Uroczystego otwarcia zawodów dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Na zakończenie turnieju zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo -  Wychowawczych w Wejherowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie oraz Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.

Kolejność Końcowa :
                    

1.      Miejsce   VII Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
2.      Miejsce    I Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Gdańskim
3.      Miejsce    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie (Oskar Formella, Mikołaj Jakubowski, Fabian Kątny, Szymon Krauze, Sebastian Kwaśnik, Arkadiusz Obrzut, Mateusz Pietrucha, Dominik Rietz, Dominik Składowski, Ksawery Solarczyk, trener - Tomasz Kotwica
4.      miejsce    Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Bytowie
5.      miejsce    Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim
6.      miejsce    XIX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

       Opracował: Bartłomiej Woźniak          

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz