czwartek, 9 listopada 2017

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

W dniu 07.11.2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się w 23.11.2017 roku Miechucinie. W rywalizacji wzięło udział ponad 20 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa z Choczewa, która nie przegrała w całym turnieju żadnego seta, co jest niezwykłym wyczynem. Zawody stały na bardzo dobrym poziomie. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Choczewie (Szymon Krók, Maciej Wąs, opiekun drużyny – Wojciech Paździo)