4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

czwartek, 2 listopada 2017

Powiatowa Licealiada w Unihokeju Chłopców

W dniach 30-31.10.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi odbyła się Powiatowa Licealiada w Unihokeju Chłopców, które były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się na terenie naszego powiatu. W zawodach wystąpiło 8 zespołów, co świadczy o stałym bardzo dużym zainteresowaniu tą dyscypliną sportu w naszym powiecie. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, która pierwszy raz  stanęła na najwyższym stopniu podium w tej konkurencji.  Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące, stojące na wysokim poziomie. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi .

Wyniki uzyskane w dniu zawodów
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie ( Damian Borkowski, Mateusz Fetta, Dawid Galik, Tomasz Jeżowski, Kacper Krause, Mikołaj Lademann, Marco Pałasz, Kacper Podajewski, Maciej Potrykus, Radosław Sałata, Bartosz Styn, Paweł Wenta, opiekunowie drużyny – Maciej Syska oraz Adam Duda)