piątek, 10 listopada 2017

Powiatowa Licealiada w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 07.11.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt. Turniej był eliminacją do Półfinałów Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt, który odbędzie się 17.11.2017 roku w Wejherowie. W zawodach wystąpiło 7 zespołów. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, która w finale pokonała popularną „Budowlanych”, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące, stojące na wysokim poziomie.Uroczystego otwarcia turnieju dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski.  Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów – Sebastian Richter oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie (Wiktoria Dampc, Kamila Domarus, Karolina Drewa, Julia Kaczmarek, Marta Kandziora, Milena Kosznik, Klaudia Langa, Marcela Majewska, Julia Myszk, Angelika Stencel – opiekun drużyny – Beata Zaustowska)