wtorek, 8 listopada 2016

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 08.11.2016 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w naszym powiecie. W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowej Szkoły Podstawowej z Orla, która w meczu finałowym pokonała Szkołę Podstawową nr 8 z Wejherowa. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku naszego zespołu w Półfinale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Rumi.

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Orlu ( Martyna Daszke, Natalia Juchniewicz, Aleksandra Klaman, Aleksandra Koronacka, Michalina Koronacka, Agnieszka Kosznik, Julia Miler, Zofia Pałasz, Ewelina Pelowska, Małgorzata Rossman, Weronika Wiercińska, Kamila Wołoszyn – opiekun drużyny – Justyna Lademan)