4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 14 listopada 2016

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Chłopców

W dniu 09.11.2016 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 29.11.2016 roku również w Rumi. W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej z Rumi, która w całym turnieju nie przegrała żadnego spotkania. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku naszego zespołu w Półfinale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Organizator zawodów – Jarosław Mamrot. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo -  Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce - Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi (Maksymilian Adamczyk, Tymon Doan, Jan Górecki, Marek Kokoszczyński, Stanisław Kołowrotki, Jan Mączkowski, Mateusz Rozmysłowicz, Wiktor Runowicz, Łukasz Rybiński, Jakub Zych, Łukasz Zych – opiekun drużyny – Andrzej Rybiński)