Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 24 października 2016

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Szachach Drużynowych


        W dniu 21.10.2016 roku w Społecznej Szkole Podstawowej z Przedszkolem w Dobrzewinie - Karczemkach odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Szachach Drużynowych.  Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich,  które odbędą się 28.10.2016 roku w Kwidzynie. W każdej kategorii wystąpiły po cztery drużyny reprezentujące powiat: lęborski, pucki, kartuski oraz wejherowski. Zwycięzca w rywalizacji szkół podstawowych została Szkoła Podstawowa z Żukowa, natomiast wśród szkół gimnazjalnych zwyciężyło Publiczne Gimnazjum nr 2 również z Żukowa. Poziom turnieju był bardzo wysoki, a mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami i dyplomami które wręczali: Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej z Przedszkolem w Karczemkach- Pan Bernard Stark oraz organizator  i sędzia główny zawodów – Pani Hanna Garbowska. Organizatorami byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Dobrzewinie – Karczemkach.


Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
Szkoły podstawowe:
I miejsce Szkoła Podstawowa w Żukowie
II miejsce – Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Dobrzewinie Karczemkach (Sonia Garbowska, Tymon Kukawka, Kajetan Pysz, Marceli Szymanowski, opiekun drużyny – Pani Hanna Garbowska)
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 we Władysławowie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku


Szkoły gimnazjalne:
I miejsce –  Publiczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie
II miejsce – Publiczne Gimnazjum w Żelistrzewie
III miejsceGimnazjum nr 1 w Redzie ( Jan Kęska – Jabłonowski, Mateusz Majkowski, Szymon Pobłocki, Justyna Połom, opiekun drużyny – Pan Jarosław Sapiński )
IV miejsce – Gimnazjum w WickuOpracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz