3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

środa, 26 października 2016

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Chłopców

W dniach 25-26.10.2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Chłopców, które były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie również w Rumi. W zawodach wystąpiło 8 zespołów, co świadczy o stałym bardzo dużym zainteresowaniu tą dyscypliną sportu w naszym powiecie. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy zawodów, czyli  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, która trzeci raz z rzędu stanęła na najwyższym stopniu podium w tej konkurencji.  Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące, stojące na wysokim poziomie. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi .

Wyniki uzyskane w dniu zawodów
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi (Kamil Kiełb, Damian Talaśka,  Bartosz Półchłopek, Dominik Klas, Patryk Stencel, Antoni Rożek, Jakub Mański, Dawid Czerwionka, Wojciech Bartusch – opiekun drużyny – Piotr Taube)
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
VI miejsce – Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
VII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
VIII miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie