Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

wtorek, 4 czerwca 2013

Polski Sport 2024

POLSKI SPORT 2024
"Polski Sport 2024"  to to innowacyjny, unikalny i opatentowany system stworzony przez stowarzyszenie Polski Sport 2024.Umożliwia on uczniom uczestnictwo w ogólnopolskich e-spartakiadach, czyli zawodach on-line, bez konieczności opuszczania swojego szkolnego boiska czy hali.

Przedsięwzięcie opiera się wyłącznie na tym, co w przedmiocie Wychowanie Fizyczne zostało zapisane w szkolnej podstawie programowej i nie wiąże się ze strony nauczycieli z żadnym dodatkowym wysiłkiem. Wystarczy rzetelne, ale regularne zapisywanie, w wyznaczonym miejscu portalu wyników (np. skok w dal, skok wzwyż, biegi ), wybranych najzdolniejszych uczniów. To one są właśnie tą informacją, która pozwoli uformować przyszłą elitę polskiego sportu.

Baza wyników udostępniana jest czterem związkom sportowym, patronom sportu, poważnym sponsorom i tym, od których zależą sukcesy młodych zawodników oraz szkolne kariery ich nauczycieli.

Przy okazji jest to wspaniała i darmowa promocja szkoły oraz miejscowości, w jakiej się znajduje. A także możliwość pozyskania grantów, dodatkowych płatnych zajęć SKS, sprzętu sportowego czy nobilitujących certyfikatów wysyłanych nawet do tych szkół, gdzie w projekcie NPRS PS 2024 zarejestrował się na stronie www.polskisport2024.pl choćby jeden nauczyciel.
Szkoła – uczestnik projektu, otrzymuje automatycznie prawo do bezpłatnego wykorzystania logotypu programu. Mogą go Państwo umieścić na stronach internetowych swoich placówek, w prezentacjach dotyczących szkoły i wszelkich wydawnictwach, w których zechcą Państwo wspomnieć o tej szlachetnej inicjatywie.
Ponadto, niezależnie od sportowych wyników uczniów, wybrane szkoły i nauczyciele zapisani do projektu NPRS PS 2024 będą nagradzani przez sponsorów za aktywność i promowanie sportowej edukacji oraz zdrowego trybu życia.
NPRS PS 2024 to dzieło na długie lata: nie da się w krótkim terminie ukształtować dobrego lekkoatlety czy piłkarza. W naszej nazwie nieprzypadkowo znajduje się data 2024. To wtedy odbędą się Igrzyska Olimpijskie, które mogą być medalowym triumfem Polski. Dajmy czas czasowi, a obiecującym uczniom-sportowcom swoją nauczycielską troskę.
Uwierzcie w siebie i w swych podopiecznych! Dajmy im szansę w naszym PROGRAMIE.

Informacja umieszczona na prośbę Stowarzyszenia Polski Sport 2024

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz