środa, 19 czerwca 2013

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej

W dniu 18.06.2013 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej 11 - osobowej.  W rywalizacji wzięły udział 4 najlepsze drużyny, spośród 9 zespołów, które wzięły udział w  eliminacjach. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Wejherowa, która w turnieju finałowym pokonała ZSP nr 1 Wejherowo oraz ZSP nr 1 z Rumi. Na uwagę zasługuje fakt, że nasz powiat jako jedyny w województwie pomorskim organizuje taki turniej piłki nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami które wręczał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie – Pan Andrzej Byczkowski. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi
Mistrzowie Powiatu - ZSP nr 2 Wejherowo
I miejsce – – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie ( Dawid Markowski, Karol Pionk, Robert Gruba, Krzysztof Wiśniewski, Paweł Rutkowski, Szymon Skrzypczak, Damian Keller, Mikołaj Behmke, Szymon Kuberski, Adam Hoza, Grzegorz Pranschke, Patryk Żyła, Dawid Rudziński, Oskar Skrzypczak, Patryk Neumann, Rafał Białk, Artur Bojka, Szymon Markowski – opiekun drużyny – Pan Tomasz Kotwica)
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
III miejsce -  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi
V miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie