wtorek, 17 kwietnia 2018

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 13.04.2018 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się  w powiecie kartuskim. W zawodach wystąpiło 8 zespołów z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna ze  Społecznego Gimnazjum w Dobrzewinie – Karczemkach, które pierwszy raz w historii stanęło na najwyższym stopniu podium w tej konkurencji. Poziom zawodów był bardzo wyrównany.   Mecze były bardzo emocjonujące i stały na dobrym poziomie.  Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

I miejsce –  Społeczne Gimnazjum w Dobrzewinie – Karczemkach ( Jakub Bruhn, Jakub Dawidowski, Mikołaj Grzebionek, Przemysław Keslinka, Oskar Ostałowski, Michał Rybczyński, Przemysław Rzeszewicz, Michał Witkowski, opiekun drużyny – Anna Bruchal)