4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 27 kwietnia 2018

Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców 6 - osobowej

W dniach 24 - 25.04.2018 roku na boisku wielofunkcyjnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Chłopców 6 - osobowej. W ścisłym finale wystąpiły 4 najlepsze drużyny spośród 8, które wzięły udział w eliminacjach. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół  nr 1 w Rumi, która obroniła tytuł zdobyty przed rokiem. Te zawody zostały rozegrane w naszym powiecie dopiero po raz drugi w historii  i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze były bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów
I miejsce –  Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi (Karol Machula, Patryk Niemiec, Patryk Stencel, Antoni Rożek, Jakub Kreft, Marcin Waldach, Mateusz Śródecki,  Patryk Melzer, Paweł Szajerka, Zbigniew Skoczke– opiekun drużyny – Sobiesław Przybylski)