4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 19 marca 2018

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców

W dniu 13.03.2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się w Lęborku. W zawodach wystąpiło 8 zespołów. Zwycięzcą turnieju została faworyzowana drużyna gospodarzy, czyli Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie, która finale po zaciętym meczu pokonała Szkołę Podstawową z Bożepola Wielkiego. Poziom rywalizacji stał na dobrym poziomie, a mecze były bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów – Kordian Zabrocki oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce –Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie (Adrian Popławski, Szymon Dziewior, Leonard Łęgowski, Łukasz Sznajder, Piotr Bielawa, Bartosz Bonarowski, Szymon Grabski, Kacper Iterman, Maciej Konkol, Robert Milczewski, Maksymilian Mitroszonek, Nikodem Nikrant, Kacper Stawicki– opiekun drużyny – Kordian Zabrocki )