poniedziałek, 5 marca 2018

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 28.02.2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Bolszewie (dawne Samorządowe Gimnazjum) odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, które odbędą się w powiecie kartuskim. W rywalizacji wzięło udział  ponad 100 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 z Wejherowa, która bezapelacyjnie wygrała wszystkie swoje spotkania. Poziom rywalizacji stał na wysokim poziomie. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa  w Bolszewie.

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie ( Hubert Bornowski, Mateusz Damps, Mateusz Gogoliński, Olaf Gosz, Aleksander Kenner, Marek Kobiella, Konrad Koss, Jakub Krefta, Dorian Kupc, Jakub Lewańczyk,  Oskar Mędrzyński, Jakub Nowociński, Michał Nowociński, Jędrzej Usdrowski, opiekun drużyny – Grzegorz Behrendt)