4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 12 marca 2018

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 12.03.2018 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi, odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się  26.03.2018 roku również w Rumi. W ścisłym finale naszych zawodów wystąpiły 4 najlepsze drużyny spośród 8, które wzięły udział w eliminacjach. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi, która wygrała wszystkie swoje spotkania, nie przegrywając nawet seta. Forma oraz poziom gry zwycięskiej ekipy pozwala mieć nadzieję na bardzo dobry występ w Półfinale, za co trzymamy kciuki. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi – Lucyna Penkowska, Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 2  w Rumi – Halina Filińska, Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Szkół  nr 1 w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi ( Patrycja Bolin, Sandra Mazurek, Oliwia Olender, Patrycja Pranczka, Weronika Szczypior, Wiktoria Bryda, Małgorzata Budzisz, Kalina Chełmińska, Aleksandra Klank, Weronika Konefke, Zuzanna Stachowicz,   opiekun drużyny – Robert Sawicki )