czwartek, 19 października 2017

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 19.10.2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, które odbędą się ponownie w Rumi. W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowej Szkoły Podstawowej z Kostkowa, która w meczu finałowym pokonała Szkołę Podstawową z Sychowa. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku naszego zespołu w Półfinale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Rumi.

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie ( Nikola Domarus, Natalia Drzeżdżon, Martyna Grzywacz, Marlena Koeppen, Roksana Królikowska, Dominika Nalepka, Maja Skowronek, Daria Styn, Olga Szczygielska, Nikola Szlonszkiewicz – opiekun drużyny – Izabela Gondek)