4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 13 października 2017

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt oraz Chłopców

W dniu 11.10.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt oraz Chłopców.  Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkiej Licealiady, które odbędą się 23.10.2017 roku w Szemudzie. W każdej kategorii w rywalizacji wzięły udział po 2 zespoły reprezentujące powiat pucki oraz wejherowski. Zwycięzcą turnieju w kategorii dziewcząt została drużyna Liceum Ogólnokształcącego z Helu, która pokonała gospodarzy 3:1. Natomiast wśród chłopaków zwyciężyła ekipa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie, która wyeliminowała rywali z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Kłanina. Poziom zawodów stał na wysokim poziomie.  Trzymamy kciuki za udany występ chłopaków z „Elektryka” w Finale Wojewódzkim. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Na zakończenie turnieju zespoły zostały nagrodzone statuetkami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo -  Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
Dziewczęta
I miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Helu
II miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie (Alicja Bieszk, Klaudia Głodowska, Dominika Kankowska , opiekun drużyny – Agnieszka Wiktor)

Chłopcy
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie ( Fabian Kątny, Bartek Mitak, Mikołaj Zielonka, opiekun drużyny – Zbigniew Ciesielski )