czwartek, 8 czerwca 2017

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej 11 - osobowej

W dniach 06-07.06.2017 roku na boisku wielofunkcyjnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej 11 - osobowej.  W rywalizacji wzięło udział 6 zespołów.  Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Rumi, która po raz czwarty z rzędu wywalczyła tytuł Mistrzów Powiatu w tej dyscyplinie sportowej.  Na uwagę zasługuje fakt, że nasz powiat jako jedyny w województwie pomorskim organizuje taki turniej piłki nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi (Sebastian Grzenkowicz, Michał Gajos,  Damian Talaśka, Paweł Szypuła, Patryk Stencel, Maciej Kruża, Patryk Niemiec, Michał Hajduk, Dawid Czerwionka, Karol Machula, Patryk Melzer, Zbigniew Skoczke, Michał Talarczyk, Kacper Truszczyński, Marcin Waldach , opiekun drużyny – Sobiesław Przybylski)