Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 23 października 2015

Za nami Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Jak co roku o tej porze roku świętowaliśmy Dzień Edukacji - w tym roku "Dzień Nauczyciela" obchodziliśmy 19 października w Hotelu Falko w Rumi, który uświetniła obecność Wicestarosty Powiatu Wejherowskiego - Pana Witolda Reclafa..  

Nasze obchody rozpoczęliśmy od szkoleń nt.:
  • "Tworzenia relacji partnerskich na scenie i w szkole - aktorskie techniki umiejętności współpracy w grupie" - szkolenie to zostało przeprowadzone przez Pana Mariusza Żarneckiego - absolwent wydziału aktorskiego PWST w Krakowie, aktor Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni i aktor filmowy;
  • "Zasady filmowania wydarzeń kulturalnych i sportowych" - szkolenie to prowadził nasz instruktor - Pan Daniel Zaputowicz - filmowiec.  
Po tak owocnej i pracowitej części Wicedyrektor - Pani Mariola Błaszczuk podziękowała całej kadrze pedagogicznej PZPOW w Wejherowie za włożony trud i systematyczną pracę w rozwijaniu talentów naszych wychowanków.  Ponadto życzenia złożyli zgromadzeni goście, a Pani Dyrektor odczytała nadesłane życzenia.
Wyrazem wdzięczności i uznania dla kadry pedagogicznej były przyznane Nagrody Dyrektora, które otrzymali: Pani Mariola Błaszczuk, Pan Daniel Zaputowicz, Pan Cezary Lewandowski, Pan Marek Gorlikowski oraz Pan Tadeusz Pepliński.

Po gratulacyjnych uściskach wszyscy razem mogliśmy zasiąść do stołów, żeby w miłej atmosferze spędzić resztę popołudnia.

Wszystkim nauczycielom życzymy nieustającego zapału w pracy z młodzieżą i wielu sukcesów, a w codziennej pracy niech przyświeca  hasło:


 ____________________________
__________________________________
________________________________________


                                                                     Opracowała: Barbara Bobkowska


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz