Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 9 października 2015

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach        W dniu 08.10.2015 roku w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Półfinałów Wojewódzkiej Gimnazjady, które odbędą się 16.10.2015 roku w Dobrzewinie – Karczemkach. W rywalizacji wzięło udział ponad 50 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom turnieju był bardzo wysoki i pozwala mieć duże nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku naszych zespołów w Półfinałach i Finałach Wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczali: Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie – Pan Piotr Litwin  oraz Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Pan Andrzej Byczkowski. Sędzia głównym zawodów była Pani Justyna Miłosz, a organizatorami byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie.


Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
Szkoły podstawowe:
I miejsce – Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi (Tymoteusz Kisielewski, Mateusz Byzdra, Franciszek Kowalczyk, Urszula Mroczek, Łukasz Rybiński– opiekun drużyny – Pan Andrzej Rybiński)
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
III miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Orlu
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Choczewie
V miejsce – Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem Dobrzewino – Karczemki w Karczemkach
 
Srebrni medaliści - SP nr 6 Wejherowo

Mistrzowie Powiatu - PESS Rumia

Szkoły gimnazjalne:
I miejsce –  Społeczne Gimnazjum Dobrzewino – Karczemki w Karczemkach (Jakub Garbowski, Dorota Chańko, Dawid Mazur, Cezary Rybak – opiekun drużyny – Pan Paweł Butowski)
II miejsce – Gimnazjum nr 3 w Wejherowie
III miejsce – Gimnazjum w Luzinie
IV miejsce – Gimnazjum nr 1 w Redzie
V miejsce – Gimnazjum w Choczewie
VI miejsce - Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
VII miejsce - Gimnazjum nr 2 w Rumi
 
Brązowi medaliści z Luzina

Srebrni medaliści z Wejherowa

Mistrzowie Powiatu z Karczemek

Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz