Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

środa, 29 października 2014

Szkoleniowa Rada Pedagogiczna

20 października 2014 roku w Restauracji Falko w Rumi odbyło się spotkanie z nauczycielami z okazji Święta Edukacji Narodowej.
Prawie 60-ciu nauczycieli wzięło udział w szkoleniowej Radzie Pedagogicznej nt.: "Trema - wróg czy przyjaciel" - aktorskie techniki radzenia sobie ze stresem w pracy pedagogicznej. Szkolenie poprowadzili aktorzy Teatru Miejskiego z Gdyni państwo Beata Buczek-Żarnecka i Mariusz Żarnecki.Warsztaty aktorskie zostały przeprowadzone w celu doskonalenia umiejętności panowania nad tremą oraz zniwelowania stresu w codziennej pracy pedagogicznej. Zaprezentowane ćwiczenia pozwoliły pokonać barierę komunikacyjną oraz poznać ciekawe techniki i metody radzenia sobie z tremą i stresem scenicznym. Dzięki zastosowaniu metody 'Aleksandra' nauczyciele bez problemu zlikwidowali napięcia i blokady psychofizyczne.
Po zakończeniu szkolenia dyrektor PZPOW pan Andrzej Byczkowski złożył życzenia oraz wręczył nagrody dyrektora. Do życzeń przyłączył się również obecny na szkoleniu wicestarosta pan Jan Domański.
Następnie w miłej atmosferze wszyscy zasiedli do obiadokolacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz