Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

wtorek, 14 października 2014

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach


      W dniu 08.10.2014 roku w Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Półfinałów Wojewódzkiej Gimnazjady, które odbędą się 20.10.2014 roku w Dobrzewinie – Karczemkach. W rywalizacji wzięło udział ponad 50 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Były to pierwsze zawody inaugurujące rywalizację sportową szkół w naszym powiecie. Poziom turnieju był bardzo wysoki i pozwala mieć duże nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku naszych zespołów w Półfinałach  i Finałach Wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Sędzia głównym zawodów była Pani Justyna Miłosz, a organizatorami byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie.Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

Szkoły podstawowe:
I miejsce – Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi (Agnieszka Rembalska, Tymoteusz Kisielewski, Alan Wenglikowski, Artur Mazurkiewicz – opiekun drużyny – Pan Andrzej Rybiński)
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Bojanie
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
IV miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Choczewie

Mistrzowska drużyna z Rumi

Szkoły gimnazjalne:
I miejsce –  Społeczne Gimnazjum Dobrzewino – Karczemki w Karczemkach (Jakub Garbowski, Dorota Chańko, Dawid Mazur, Cezary Rybak – opiekun drużyny – Pani Hanna Garbowska)
II miejsce – Gimnazjum nr 1 w Redzie
III miejsce – Gimnazjum nr 3 w Wejherowie
IV miejsce –Gimnazjum w Luzinie
V miejsce – Gimnazjum nr 2 w Rumi
VI miejsce - Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
VII miejsce - Gimnazjum w Choczewie

Najlepsza drużyna w rywalizacji gimnazjów

Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz