Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 30 maja 2014

Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Nożnej 6- osobowej Chłopców        W dniu 28.05.2014 roku na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choczewie, odbył się Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Nożnej 6-osobowej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się prawdopodobnie w Lęborku. W rywalizacji wzięły udział 3 drużyny, które reprezentowały powiaty: wejherowski, pucki oraz lęborski. Drużyna z powiatu kartuskiego nie dojechała na zawody. Zwycięzcą turnieju został zespół Gimnazjum z Nowej Wsi Lęborskiej, rywalizując do ostatniego meczu z drużyną gospodarzy, czyli Gimnazjum z Choczewa. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami które wręczali: organizator zawodów – Pan Henryk Rynko. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choczewie.
Zespół z Choczewa


Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce Gimnazjum w Nowej Wsi Lęborskiej
II miejsce – Gimnazjum w Choczewie (Krzysztof Obrzut, Maciej Orański, Tomasz Joachimiak, Łukasz Świtała, Tomasz Jeżowski, Jakub Lessnau, Kacper Zaręba, Grzegorz Piotrowski, Oskar Cielecki, Grzegorz Ceynowa – opiekun drużyny – Pan Henryk Rynko)
III miejsce – Zespół Szkół w Starzynie
Tabela rozgrywek:
Zespoły
1
2
3
Punkty
Bramki
Miejsce
1.  Gimnazjum Choczewo
x
0:0
2:1
4
2 - 1
II
2.  Gimnazjum Nowa Wieś Lęborska
0:0
x
2:1
4
2 - 1
I
3.  Zespół Szkół w Starzynie
1:2
1:2
x
0
2 - 4
III

Pomiędzy drużynami z Choczewa oraz Nowej Wsi Lęborskiej została rozegrana dodatkowo dogrywka oraz rzuty karne, które rozstrzygnęły o tym, która z ekip awansuje do Finału Wojewódzkiego.

Gimnazjum Choczewo – Gimnazjum Nowa Wieś Lęborska 0:0. dogrywka 1:1, karne 0:2Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz