Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 30 maja 2014

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców oraz Dziewcząt


        W dniach 29 - 30.05.2014 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się odpowiednio Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt oraz Chłopców. Na konkurencję czwórboju lekkoatletycznego składa się: bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 1000 metrów a w przypadku dziewcząt 600 metrów. W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodników i zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcami zostały w kategorii chłopców Szkoła Podstawowa z Luzina, natomiast w zmaganiach dziewcząt najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 6 z Rumi. Obie drużyny będą reprezentować nasz powiat w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym, który odbędzie się 03.06.2014 roku w Chojnicach. Poziom sportowy zawodów był bardzo wyrównany i przysporzył uczestnikom mnóstwo pozytywnych emocji oraz wrażeń.
    Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone medalami i dyplomami które wręczali: Organizator zawodów – Pan Jarosław Mamrot oraz referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Fragment biegu na 60 metrów chłopców


Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
Chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa w Luzinie ( Paweł Richert, Beniamin Damps, Gracjan Lis, Benjamin Gróba, Filip Lidzbarski, Kamil Socha, Maksymilian Angel, opiekun drużyny – Pan Marek Kąkol) – 989 pkt.
2.      Samorządowa Szkoła Podstawowa w Orlu – 887 pkt.
3.      Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie – 828 pkt.
4.      Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gniewinie – 774 pkt.
5.      Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi– 768 pkt.
6.      Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie – 760 pkt.

Zwycięski zespół z Luzina

Dziewczęta:
1.  Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi (Aleksandra Dżugan, Aleksandra Surowiec, Maja Dzinrok, Joanna Dżugan, Oliwia Kawlewska, Laura Base, opiekun drużyny – Pan Maciej Szymański ) – 1100 pkt
2.      Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie – 974 pkt.
3.      Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie – 943 pkt.
4.      Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie – 911 pkt.
5.      Szkoła Podstawowa w Luzinie – 759 pkt.


    Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz