4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

wtorek, 8 października 2019

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt

W dniu 08.10.2019 roku w hali sportowej w Szemudzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich, które odbędą się w powiecie puckim.  Zwycięzca turnieju została Szkoła Podstawowa z Orla, która nie przegrała w całych zawodach żadnego meczu. Forma zwycięskiej ekipy napawa optymizmem przed Półfinałem. Mecze były bardzo zacięte i emocjonujące. Uroczystego otwarcia i zamknięcia turnieju dokonali: Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie – Tomasz Stein oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych  w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetką, medalami oraz dyplomami .Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Orlu ( Julia Goike, Małgorzata Kanczkowska, Agnieszka Zakrzewska, opiekun drużyny – Justyna Lademann )