poniedziałek, 13 maja 2019

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej 6 - osobowej Chłopców

W dniu 09.05.2019 roku na boisku rekreacyjnym „Orlik” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców 6 - osobowej. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiego który odbędzie się 24.05.2019 roku  w Lęborku.  W rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodników. Zwycięzcą turnieju został zespół ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie który nie przegrał podczas zawodów żadnego spotkania.  Mistrzostwa stały na dobrym poziomie, a mecze były bardzo emocjonujące. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie (Mikołaj Formella, Jakub Godlewski, Marcin Jeżowski, Kacper Karbownik, Oliwier Kątny, Jakub Kreft, Jakub Kwidziński, Szymon Nurczyński, Nikodem Sroka, Łukasz Stolz, opiekun drużyny – Damian Marmułowski )