poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 29.03.2019 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi , odbył się Finał Powiatowej Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 03.04.2019 roku w Pucku. W ścisłym finale wystąpiły 4 najlepsze drużyny spośród 8, które wzięły udział w eliminacjach. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 z Rumi, która drugi raz w historii stanęła na najwyższym stopniu podium w tej dyscyplinie sportowej w rywalizacji chłopców. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze były bardzo emocjonujące.  Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Szkół  nr 1 w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów
I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi ( Wojciech Bartusch, Miłosz Betliński,  Piotr Gryzik, Piotr Hennig, Szymon Kopicki,  Karol Lipiński, Mateusz Malllek , Karol Machulla, Mateusz Malski, Paweł Szajerka, Krzysztof Tabaszewski, Jakub Wróbel,  opiekun drużyny – Robert Sawicki)