piątek, 8 lutego 2019

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 07.02.2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, które odbędą się w powiecie kartuskim. W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie, która nie przegrała w zawodach żadnego meczu. Mecze były bardzo wyrównane. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał: Organizator zawodów – Robert Sawicki oraz Referent ds. sportu w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Organizator zawodów – Robert Sawicki. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi.

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie ( Tymon Bogacki, Antoni Elwart, Jan Gruchała, Jakub Hałasa, Oliwier Muc, Maciej Naczk, Kacper Nurczyński, Szymon Paluch, Michał Pol, Jakub Wenta, opiekun drużyny – Kornel Manuszewski)

II miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Lini
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolszewie
V miejsce –  Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie
VI miejsce – Społeczna Szkoła Podstawowa  z Przedszkolem w Dobrzewinie – Karczemkach