poniedziałek, 4 lutego 2019

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 04.02.2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, które odbędą się również w Wejherowie.  W rywalizacji wzięło udział  ponad 100 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 z Wejherowa, która obroniła tytuł wywalczony przed rokiem. Chłopacy z Wejherowa nie przegrali żadnego spotkania w całych Mistrzostwach. Poziom rywalizacji stał na wysokim poziomie. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa  nr 6 w Wejherowie.

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie ( Paweł Bojke, Mateusz Damps, Mateusz Gogoliński, Alan Gosz,  Olaf Gosz, Maciej Grunwald, Marek Kobiella, Jakub Krefta, Dorian Kupc, Jakub Lewańczyk, Jakub Nowociński, Michał Nowociński, Łukasz Przekwas, Bartosz Wasilewski, opiekun drużyny – Grzegorz Behrendt)