Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

wtorek, 3 lipca 2018

Spotkanie młodzieży dotyczące warsztatów międzynarodowych

W dniu 28 czerwca 2018r. w siedzibie Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie odbyło się spotkanie przygotowawcze dla młodzieży uczęszczającej na koła organizowane przez PZPOW, która za szczególne osiągnięcia otrzymała możliwość wyjazdu na warsztaty pt. "Międzynarodowe spotkanie młodzieży z kulturą" do Flecken Zechlin.

Warsztaty organizowane są dzięki współpracy PZPOW w Wejherowie oraz Domu Pojednania i Spotkań w Gdańsku.

Podczas zebrania o. dr Robert Zbierański - z-ca dyrektora DMK w Gdańsku, a także p. Mariola Błaszczuk i p. Andrzej Kizel - koordynatorzy, przedstawili najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu. Poinformowano młodzież o możliwości uczestniczenia w różnych grupach artystycznych. Przedstawiono program i zadania do zrealizowania w poszczególnych grupach jak również ustalono zasady zachowania.

W związku z realizacją programu "Młodzieżowe Lato sztuki 2018 - Pokój" omówiono w jaki sposób uczestnicy rozumieją powyższy temat i jak ujęli by go w pracach plastycznych, fotografiach, filmach, muzyce itd.

W warsztatach udział wezmą młodzi ludzie różnych narodowości. Bedzie to idealna okazja aby nie tylko sprawdzić się w posługiwaniu językiem angielskim, ale także poznanie kultury i zwyczajów panujących w innych państwach.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz