środa, 6 grudnia 2017

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Futsalu Chłopców

W dniu 04.12.2017 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Futsalu Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się w 08.12.2017 roku w Lęborku. W rywalizacji wzięło udział ponad 70 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została Samorządowa Szkoła Podstawowa z Kostkowa, która nie przegrała w całym turnieju żadnego meczu. Zawody stały na bardzo dobrym poziomie. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

I miejsce – Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie (Paweł Dudko, Kacper Grzywacz, Tomasz Jędrzeczyk, Wiktor Lesnau, Maciej Pełkowski, Jakub Pieniążk, Dawid Plackowski, Cyprian Schroeder, Dawid Styn, Miłosz Waraksa, opiekunowie zespołu – Jacek Stawiasz oraz Marcin Piekut)