3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

środa, 1 lutego 2017

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

W dniu 01.02.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się 15.02.2017 roku w Kartuzach. W turnieju uczestniczyło ponad 20 zawodników, a zwycięzcą została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, która wygrała wszystkie swoje spotkania. Mecze były bardzo wyrównane i emocjonujące. Zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami, które wręczał: Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie – Justyna Litwin oraz referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Wozniak. Organizatorami zawodów byli: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie.

Wyniki turnieju:
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi (Miłosz Rusoń, Marek Liedtke, opiekun drużyny – Sobiesław Przybylski)
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
IV miejsce – Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
VI miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie
VII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
VIII miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie