piątek, 17 lutego 2017

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 17.02.2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 01.03.2017 roku w Jastarni. W rywalizacji wzięło udział 6 zespołów z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie, która w decydującym spotkaniu pokonała Szkołę Podstawową nr 9 w Rumi 2:0. Mecze były bardzo emocjonujące i wyrównane.  Uroczystego otwarcia zawodów dokonał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski.  Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: organizator zawodów – Robert Sawicki. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi.

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie ( Dawid Bank, Kacper Bank, Maciej Bukowiecki, Wiktor Cieszyński, Jan Gruchała, Szymon Mera, Kacper Nurczyński, Krzysztof Szela, Jacek Szreder, opiekun drużyny – Mariola Thomas)