Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 27 stycznia 2017

Podsumowanie Ferii na sportowo - bezpiecznie i zdrowo„FERIE NA SPORTOWO - BEZPIECZNIE I ZDROWO” - II edycja

         W dniu 26.01.2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie odbyło się podsumowanie II edycji projektu sportowego pt. „Ferie na sportowo - bezpiecznie i zdrowo”. Projekt był skierowany do młodzieży zamieszkującej powiat wejherowski.
        Udział w projekcie był bezpłatny. Zajęcia odbywały się codziennie w godz. 12.00 - 18.00 w hali sportowej ZSP nr 1 w Wejherowie i prowadzone były z zakresu tenisa stołowego, siatkówki, koszykówki, lekkiej atletyki oraz gimnastyki. Instruktorami prowadzącymi zajęcia byli: Bartłomiej Woźniak oraz Artur Śmielak.  Celem ogólnym projektu była popularyzacja sportu w naszym powiecie, poszerzenie oferty zajęć dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych i oraz kształtowanie postawy zdrowej rywalizacji sportowej, a także upowszechnianie aktywnych form spędzania czasu wolnego.
       Pomysł na taki rodzaj aktywności młodzieży powstał dzięki współpracy Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie, ZSP nr 1 w Wejherowie oraz Starostwa Powiatowego w Wejherowie.
       Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w zajęciach, a frekwencja była zadowalająca, co daje pozytywnego impulsu do organizowania kolejnych edycji tego projektu.
      Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, które wręczali: Etatowi Członkowie Zarządu Powiatu Wejherowskiego – Pan Jacek Thiel i Pan Wojciech Rybakowski oraz Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie - Pan Andrzej Byczkowski.
     Ogromne podziękowania należą się Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie – Pani Bożenie Conradi, która udostępniła halę sportową dla uczestników naszego projektu.
  
Opracował: Bartłomiej Woźniak
     
                                                                                                                        
                                                                                                         

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz