Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 26 lutego 2016

Podsumowanie projektu ARTYSTYCZNE FERIE    Już po raz drugi w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie zorganizowane zostały dodatkowe, bezpłatne zajęcia dla dzieci z powiatu wejherowskiego pod nazwą „Artystyczne ferie”, które odbywały się codziennie w godzinach 10:00-14:00 przez cały okres trwania ferii zimowych (15-26.02.2016r.) W projekcie udział wzięło 20 dzieci, które przybyły do nas z Łebna, Łebieńskiej Huty, Będargowa oraz Wejherowa.

     W pierwszym tygodniu uczestnicy zajęć  wykonywali różne prace plastyczne oraz biżuterię artystyczną według własnego pomysłu, były to: naszyjniki, bransoletki, kolczyki oraz ciekawe breloczki. Ponadto dzieci własnoręcznie przygotowały rekwizyty do impresji tanecznej, do której samodzielnie ułożyły choreografię.
          W drugim tygodniu dzieci wraz z opiekunami  udały się do Wejherowskiego Centrum Kultury na film pt. „Misiek w Nowym Jorku”.  Kolejne atrakcje to warsztaty z sitodruku,  własne graficzne opracowanie i zredagowanie gazetki oraz zabawy z psychologiem. Jednak sitodruk okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzieci były zafascynowane okazją wykonania projektu nadruku, który potem odpowiednią techniką nakładały na bawełnianą koszulkę.


      Efekty swojej pracy miały okazję zaprezentować  26 lutego 2016r. podczas podsumowania projektu „Artystyczne Ferie”, na którym przedstawiony został dorobek twórczości młodych artystów. Pani wicedyrektor Mariola Błaszczuk wręczyła wszystkim uczestnikom zajęć dyplomy wraz z upominkami dziękując za zaangażowanie włożone w tworzenie prac. Na koniec spotkania dzieci zaprezentowały układ taneczny. Okazały również zadowolenie oraz chęć uczestniczenia w kolejnych przedsięwzięciach tego typu.

Artystyczne ferie odbyły się dzięki sfinansowaniu przedsięwzięcia przez powiat.

 
*** *** ***
Zapraszamy do obejrzenia relacji z powyższego projektu 
w mediach:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz