Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

czwartek, 25 lutego 2016

„FERIE NA SPORTOWO - BEZPIECZNIE I ZDROWO”


         W dniu 24.02.2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie odbyło się podsumowanie projektu sportowego pt. „Ferie na sportowo - bezpiecznie i zdrowo”, który był skierowany do młodzieży zamieszkującej powiat wejherowski.        Udział w projekcie był bezpłatny. Zajęcia odbywały się codziennie w godz. 12.00 - 18.00 w hali sportowej ZSP nr 1 w Wejherowie i prowadzone były przez wykwalifikowanych instruktorów z zakresu tenisa stołowego, siatkówki, koszykówki oraz lekkiej atletyki. Celem ogólnym projektu jest popularyzacja sportu w naszym powiecie, poszerzenie oferty zajęć dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych i oraz kształtowanie postawy zdrowej rywalizacji sportowej i upowszechnianie aktywnych form spędzania czasu wolnego.
       Pomysł na taki rodzaj aktywności młodzieży powstał dzięki współpracy Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie, ZSP nr 1 w Wejherowie oraz Starostwa Powiatowego w Wejherowie.       Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w zajęciach, a frekwencja była zadowalająca. Jest to pozytywny impuls do organizowania kolejnych edycji tego projektu.
      Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, które wręczył Etatowy Członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego – Pan Jacek Thiel.

     Ogromne podziękowania należą się Dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie – Pani Bożenie Conradi, która udostępniła halę sportową dla uczestników naszego projektu.


  
Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz