4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 23 listopada 2015

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 23.11.2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkiej Licealiady, która odbędzie się w 09.12.2015 roku w Kwidzynie. W rywalizacji wzięły udział 4 zespoły reprezentujące powiat Lęborski, Pucki, Kartuski oraz Wejherowski. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, która była bezkonkurencyjna w tych zawodach. Dziewczęta z „Samochodówki” bezapelacyjnie wygrały wszystkie swoje mecze, co pozwala mieć nadzieję na dobry występ w Finale Wojewódzkim. Na zakończenie turnieju zespoły zostały nagrodzone statuetkami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie (Dominika Żak, Agata Okroy, Edyta Szymańska, Alicja Kaleta, Klaudia Szymańska, Magdalena Pieper, Klaudia Dominik, Kornelia Formella, Alicja Kaleta, Laura Lademann, Anna Miszka, Kinga Styn, Kornelia Szymańska – opiekunowie zespołu – Joanna Kwiatkowska oraz Maciej Syska)